گروه مشاوره MCG برای مقابله با مهمترین چالشها و استفاده از بزرگترین فرصتهابا رهبران تجارت و جامعه همکاری می کنند.

هنگامی که BCG تاسیس شد ، پیشگام استراتژی تجارت بود. امروزه ، ما با مشتریان همکاری می کنیم تا یک رویکرد تحول آفرین را با هدف بهره مندی از همه ذینفعان فراهم کنیم – سازمان ها را قادر به رشد ، ایجاد مزیت رقابتی پایدار و تأثیر مثبت در جامعه می کنیم. تیم های متنوع و جهانی ما علاقه زیادی به باز کردن قفل پتانسیل و ایجاد تغییر دارند ، ارائه راه حل های یکپارچه از طریق مشاوره مدیریت پیشرفته ، فناوری و طراحی و مشاغل دیجیتال و شرکتی از جمله اهداف ما در MCG می باشد.

 • 1

  شروع طوفانی

  متخصصان ما با دید عمیق و تخصصی کاربردی همراه با طیف وسیعی از دیدگاه ها در صنعت می باشند که وضعیت موجود شرکت ها را زیر سوال بردند و باعث ایجاد جرقه در تعالی آنها می شوند. ما با استفاده از یک مدل منحصر به فرد تغییراتی را در سراسر شرکت و در تمام سطوح سازمان موردنظر انجام می دهیم کار که هدف آن کمک به پیشرفت مشتری های مان و امکان دادن به آنها برای ایجاد پیشرفت و موفقیت است.

 • 2

  تحول

  ما با مشتریانی از بخشهای خصوصی ، دولتی و غیرانتفاعی از سراسر کشور داریم تا با ایجاد فرصتهای باارزش بالاترین استعداد رشد آنها را شناسایی کنیم ، مهمترین چالشهای آنها را برطرف کنیم و شرکتهای آنها را متحول کنیم.

 • 3

  تیم حرفه ای

  آیا می دانید دانشمندان داده ، مهندسان ، معماران سرمایه گذاری ، طراحان و بسیاری دیگر در کنار مشاوران مدیریت ما برای کمک به مشتریان ما در دستیابی به نوآوری و عملکرد پیشرفته کار می کنند؟

 • 4

  چگونه با رشد دیگران رشد می کنیم.

  در MCG ، ما معتقدیم که اگر روی مردم و مشتریان خود سرمایه گذاری کنیم ، می توانیم طولانی ترین ارزش و رشد را ایجاد کنیم.

به دنبال یک مشاوربرای طرح کسب و کار؟

There are many advantages to using a professional to compose my essay. It’s one of write my essay for me cheap the easiest ways to get a finished paper accomplished without any trouble. Although hiring an essay writer isn’t the same thing as writing it yourself It’s still superior to not sending it within the deadline. For essays for academics, a properly written paper can increase your grade by many points. How can you determine which firm is the best?

دیدگاهتان را بنویسید