بینش مشتری

رهبران می توانند با بینش غنی مشتری – و استراتژی مناسب برای عمل به آنها – فرصتهای رشد را به دست آورند و مشکلات فوری کسب و کار را حل کنند. مرکز بینش مشتری MCG از ترکیبی از دانش رفتار مشتری ، پایگاه های اطلاعاتی عمیق بینش ، مشارکت گسترده با مبتکران دیجیتال پیشرو در بازار و روش منحصر به فرد ما برای تبدیل بینش به ضروریات عملی برای ارزش گذاری برای مشتریان استفاده می کند.

بیش از 75٪ از مدیران عامل ، روسای جمهور و مدیران عامل معتقدند که بینش مشتری برای تسریع رشد بسیار مهم است ، اما تعداد کمی از شرکت ها قبل از تصمیم گیری های اساسی ، از تمام اطلاعات مشتری در دسترس استفاده می کنند. مهمتر از همه ، تفسیر بینش ها و تقسیم آنها به ضروریات عملی و مربوط به تجارت برای اکثر شرکت ها چالش برانگیز است . و علی رغم تصور غلط رایج ، برنامه های بینش مشتری فقط برای سازمان های متمرکز بر مصرف کننده نیست. شرکت های B2B و B2C در صنایع از مراقبت های بهداشتی تا انرژی می توانند از طریق این داده ها رشد چشمگیر را باز کنند و اهداف تجاری بزرگتری را محقق کنند.

چگونه MCG بینش مشتری را به مزیت پایدار تبدیل می کند؟

تحقیقات MCG نشان می دهد که 80٪ شرکتها فقط ابتدایی‌ترین ابزارها و قابلیتهای بینش مشتری را دارند و از آنچه کم دارند استفاده می کنند. تیم مرکز بینش مشتری MCG در رویکرد منحصر به فرد فرضیه محور MCG در تبدیل بینش به عمل تجربه دارد. ما موتور اصلی برنامه های مبتنی بر مشتری گرایی MCG هستیم که همکاری های خود را با مشتری در زمینه هایی مانند بازاریابی ، فروش و قیمت گذاری تقویت می کنیم.

 

در حالی که رویکرد معمول در جذب بینش مشتری شامل تحقیق جدا از استراتژی و همچنین تجزیه و تحلیل است که سعی در پاسخ به یک سوال خاص دارد ، ما تحقیقات را به دقت در تصمیم گیری استراتژیک گسترده تر ادغام می کنیم و مهمترین سوالات سطح اجرایی را آگاه می کنیم. و به جای استفاده از حجم گسترده ای از داده ها از چندین منبع ، متخصصان بینش مشتری ما – مشاورانی که برای هر پروژه ای قدرت چشمگیری کسب می کنند – داده هایی را که به بهترین وجه می توانند مشکلات موجود را برطرف کنند ، اولویت بندی می کنند.